Dijital Medya Planlama

Dijital Pazarlama

Dijital medya planlama ile markaların online mecralardaki pazarlama faaliyetlerinin doğru yönetilmesi ve bütçelendirilmesi hedeflenmektedir. Aynı zaman dijital medya satın alma ve dijital medya kurguları da dijital medya planlama kurgusu içerisinde işlenir. 15 Metrekare olarak performans odaklı çalışır ve kaynaklarınızı en doğru şekilde yönetiriz. Doğru hazırlanan bir dijital medya planlaması markanıza sadık müşterilerden öte saygınlık, görünürlük ve bilinirlik de sağlayacaktır.

Dijital Reklamcılık

Markaların kullanıcılarına sundukları ürün ya da hizmetin tanıtımının online yollarla gerçekleştirilmesi işlemi dijital reklamcılığı oluşturuyor. Yaygınlaşan teknoloji ve internet kullanımının hızla geniş kitlelere ulaşması ile markaların, müşterilerine doğrudan iletişimlerini sürdürdükleri alan olarak dijitali öne çıkarttı. Bu bağlamda dijital medya planlaması ile kurgulanan reklamlar daha kolay, aktif ve ulaşılabilir bir düzeyde işlenmeye başladı.

Belirlenen hedef kitlenin büyük kısmına ulaşmayı sağlayan dijital reklamcılık, her geçen gün yenilenen dünyası ve güncellenen özellikleriyle yönetilen hesapların sürekli kontrol altında tutulmasını öngörüyor. Tüketicilere ulaşılabilecek çeşitli faktörlerin giderek artıyor oluşu optimum satış hedefine yaklaşılmasına yardımcı oluyor. Birçok etken kullanılarak dijital dünyaya yayılan bir kampanya ile görüntülenme oranı yükseklerde tutularak müşterilerin algısında kalıcılığı yakalanabiliyor.

Dijital ve Geleneksel Medya Planlama

Dijital medya planlamanın yanında geleneksel medya planlama da markanız ve kampanyanız için başarının tamamlayıcı unsuru olacaktır. Geleneksel medyanın da gelişen teknolojiye ayak uydurarak dijitalden ayrı tutulamayacağı aşikar.

Radyo, TV, gazete, dergi, outdoor ve dijital mecralardaki doğru bütçelendirme ve planlama çalışmaları için 15 Metrekare’den ücretsiz analiz isteyebilir, uzman ekimizden toplantı talep edebilirsiniz.

Dijitalde Hedeflerinizi Tutturun

Doğru dijital medya planlaması ile potansiyel müşterilerinize ulaşın

Neler Yapıyoruz?

Dijital yarışta rakiplerinizden kolayca sıyrılın
SEM - SEARCH ENGINE MARKETING
Arama Motoru Pazarlaması (SEM), arama motorlarında en görünür alanlarda yer almanızı ve dönüşümleri artırmanızı sağlar.
Detaylar >
SMM - SOCIAL MEDIA MARKETING
Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) ile hedef kitlenize nokta atışı yapın, satışlarınızı ve dönüşümlerinizi maksimize edin.
Detaylar >
SEO - SEARCH ENGINE OPTIMIZATION
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile organik aramalarda görünürlüğünüzü artırın, bilinirlik kazanın.
Detaylar >
GOOGLE ADWORDS REKLAMLARI
Google Adwords Reklamları ile rakiplerinizden daime üstte olun, en iyi dönüşüm ve satış performansını yakalayın.
Detaylar >
FACEBOOK REKLAMLARI
Facebook reklamları ile müşterilerinizi davranışlarına, sosyo-ekonomik durumlarına göre hedefleyin.
Detaylar >
INSTAGRAM REKLAMLARI
Instagram reklamları ile doğru hedef kitleye kolayca ulaşabilir, edindiğiniz müşterilere bağımlılık kazandırabilirsiniz.
Detaylar >