Facebook Reklamları

Facebook Reklamları

Dijital dünya giderek büyüyen bir iletişim ağına ev sahipliği yapıyor. Geleneksel iletişim kanalları (televizyon, gazete, dergi ve benzeri mecralar) kullanıcıların sosyal araçlara yönelmesinin yanında kalıcılığından ödün veriyor ve aktifliğini kaybediyor. Facebook gibi mecralarda çıkılabilecek reklamlarla bu durumun farkında olan markalar, iletişim sıklıklarını ve görünürlüklerini devam ettirecekleri kanal olarak dijitale yönleniyor. Bilinirliklerini artırmak isteyen markalar bu mecralarda oluşturdukları iletişim stratejilerinde, reklam bütçeleri doğrultusunda kalıcı ve marka kimliğine uygun bir yol izlemeyi tercih ediyor. Facebook reklamları da tüm bunlar ele alındığında eşsiz bir kampanya modeli olarak karşımıza çıkıyor.

Sosyal Medya Reklamları ve Facebook

Sosyal medya kullanımının ve sosyal medya pazarlamasının önemli bir ağı olan Facebook, markaların iletişiminde büyük bir önem taşıyor. İletişim dili, ses tonu, içerik sıklığı ya da hedef kitlesi gibi belirleyici unsurlar ile oluşturulan strateji, dijital kimliğin aktif ve optimum düzeyde yansıtılmasına yardımcı oluyor. Markalar hedef kitlenin büyümesi ve bilinirliklerini artırmak amacıyla sıkça reklamlı içeriklere başvuruyor. Sosyal mecralar için çok kullanılan sponsorlu bağlantılar, beklentilerin büyük bir kısmını karşılıyor.

Görsel dünyanın ve kurgusal metinlerin ön plana çıkartılacağı Facebook iletişimi, kullanıcılara erişmek için tercih edilen mecraların başında geliyor. Markaların reklamlı postları için de hedef kitlenin büyük çoğunluğuyla etkileşime girmenin yolu reklamlı postlardan geçiyor. Facebook reklamları ile kampanyalar kurgulayarak yeni müşteriler edinilebilir, mevcut müşteriler elde tutulabilir, bilinirlik ve görünürlük sağlanabilir.

Dijitalde Hedeflerinizi Tutturun

Doğru dijital medya planlaması ile potansiyel müşterilerinize ulaşın

Neler Yapıyoruz?

Dijital yarışta rakiplerinizden kolayca sıyrılın
SEM - SEARCH ENGINE MARKETING
Arama Motoru Pazarlaması (SEM), arama motorlarında en görünür alanlarda yer almanızı ve dönüşümleri artırmanızı sağlar.
Detaylar >
SMM - SOCIAL MEDIA MARKETING
Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) ile hedef kitlenize nokta atışı yapın, satışlarınızı ve dönüşümlerinizi maksimize edin.
Detaylar >
SEO - SEARCH ENGINE OPTIMIZATION
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile organik aramalarda görünürlüğünüzü artırın, bilinirlik kazanın.
Detaylar >
DİJİTAL MEDYA PLANLAMA
Dijital ve geleneksel medyada bütçenizin en doğru şekilde yönetilmesini sağlayarak dönüşümlerinizi artırıyoruz.
Detaylar >
INSTAGRAM REKLAMLARI
Instagram reklamları ile doğru hedef kitleye kolayca ulaşabilir, edindiğiniz müşterilere bağımlılık kazandırabilirsiniz.
Detaylar >
YENİDEN PAZARLAMA (REMARKETING)
Yeniden Pazarlama (Remarketing) ile müşterilerinize devamlı görünerek yeniden ürün almalarını sağlayın, satışlarınızı artırın.
Detaylar >