Yandex Direct Reklamları

Yandex Reklamları

Arama motoru reklamları, dinamik arama motoru reklamları ve ürün listeleme reklamları gibi reklam türlerini yayınlamak için arama motoru yönetimi yapan uzmanların tercih ettiği Google Adwords’ün rakipleri arasında Yandex Direct de gösterilmektedir. Uygulanma şekli Google Adwords’e oldukça benzeyen Yandex Direct reklamları, tıklama başı maliyet ve reklam veren açık artırmasına göre işleyen bir sistem olarak rekabetin düşük olmasından kaynaklı oldukça avantajlı bir reklam mecrası durumundadır.

15 Metrekare‘nin arama motoru pazarlaması uzmanları Yandex Direct ile arama ve konu içerikli reklamlar da vermektedir. Bu da belirlenen anahtar kelimeler aracılığıyla arama yapan kullanıcıya ilgili içeriklerin ve bağlantılı arama sonuçlarının gösterilmesi anlamına gelmektedir. Firmanın sunduğu ürün ya da hizmetin başlıkları altında toplanacak tüm anahtar kelimeler, arama yapılan terimlerle eşleştirilerek reklamlı bağlantıyı kullanıcıya ulaştırmaktadır.

Başarılı Kampanya Kurguları

Kullanıcılara doğrudan ulaşmak isteyen firmaların destekleyici bir yöntem olarak seçtikleri Yandex Direct reklamları, doğru bir süreç izlendiğinde başarılı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Yaş, sosyal statü, ekonomik düzey, cinsiyet gibi detaylı şekilde oluşturulan hedef kitlenin doğru olarak şekillendirilmesi ve anahtar kelimelerin ürün ya da hizmetle doğru ilişkilendirilmesi büyük fayda sağlamaktadır. Geleneksel reklam yöntemlerinin yanında Yandex Direct reklamları sadece sonuç ödemesi aldığı için ekonomik bir reklam kanalı olarak nitelendirilmektedir.

Dijitalde Hedeflerinizi Tutturun

Doğru dijital medya planlaması ile potansiyel müşterilerinize ulaşın

Neler Yapıyoruz?

Dijital yarışta rakiplerinizden kolayca sıyrılın
SEM - SEARCH ENGINE MARKETING
Arama Motoru Pazarlaması (SEM), arama motorlarında en görünür alanlarda yer almanızı ve dönüşümleri artırmanızı sağlar.
Detaylar >
SMM - SOCIAL MEDIA MARKETING
Sosyal Medya Pazarlaması (SMM) ile hedef kitlenize nokta atışı yapın, satışlarınızı ve dönüşümlerinizi maksimize edin.
Detaylar >
SEO - SEARCH ENGINE OPTIMIZATION
Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile organik aramalarda görünürlüğünüzü artırın, bilinirlik kazanın.
Detaylar >
DİJİTAL MEDYA PLANLAMA
Dijital ve geleneksel medyada bütçenizin en doğru şekilde yönetilmesini sağlayarak dönüşümlerinizi artırıyoruz.
Detaylar >
GROWTH HACKING
Kurum kültürünüzü, vizyonunuzu ve hedeflerinizi harmanlayıp size özel yayılım stratejisi belirliyoruz.
Detaylar >
YENİDEN PAZARLAMA (REMARKETING)
Yeniden Pazarlama (Remarketing) ile müşterilerinize devamlı görünerek yeniden ürün almalarını sağlayın, satışlarınızı artırın.
Detaylar >